BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfötter 12983321

nr 1298 3321

Bordslampfötter

Firma Svenskt Tenn, No 2552. Höjd: 42cm

Kondition: slitage, skador

måndag 16 december 2019
kl 19:51:17

Firma Svenskt Tenn